Články

Južnyj M. – Štěpánek R.: český srdcař utahá i Rusa!
article image

27.5.201

V prvním kole měli oba namále, teď si to dva tenisoví veteráni rozdají o postup do druhého kola grandslamové Paříže. Český srdcař Radek Štěpánek potvrdí svoji psychickou sílu a Rusa Michaila Južného porazí!

K postupu oba potřebovali pět setů. Štěpánek prohrával s Argentincem Argüellem 0:2, ale po 208 minutách se nad areálem rozlehl jeho vítězný ryk. „Nevzdal jsem to, přebojoval jsem to,“ usmíval se daviscupový hrdina. „Je povzbudivé, když dokážu otočit zápas, při němž jsem se díval hrobníkovi na lopatu,“ dodal. Jeho další soupeř byl na tom nachlup stejně, také on ztratil se Španělem Bustou úvodní dva sety, ovšem po třech hodinách slavil postup. Dokáže zaskočit i „Štěpce“? „Južnyj je velice kvalitní hráč, jeho kariéru taky provází spousta pětisetových utkání, jedno jsme spolu odehráli v Davis Cupu. Bude to znovu boj,“ odhadoval český borec. Papírovým favoritem je jeho soupeř, 16. hráč světa, který má lepší i vzájemnou bilanci v poměru 4:3. Jenomže naposledy loni na antuce v Mnichově vyhrál Čech 6:4, 5:7, 6:4. Fyzicky i mentálně je na tom skvěle, zatímco Rusovi občas „vypoví“ hlava a míčky vyhází do autu. Proč si nevsadit na Štěpánkův úspěch?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Youzhny M. - Štěpánek R. 2 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip