Články

Juventus – Verona: favorit vyhraje o víc než gól
article image

15.1.201

Juventus začíná další pouť za ziskem Italského poháru, na který čeká už dvacet let. V osmifinále by pro lídra Serie A neměl být Hellas Verona vážným soupeřem a v Turíně prohraje minimálně o dvě branky.

Svěřenci kouče Massimiliano Allegriho se s Veronou utkají tento týden dvakrát a vždy na domácím Juventus Stadium. Nejprve si to dnes v Coppa Italia rozdají o postup do čtvrtfinále a v neděli se střetnou ligové body. Pro Juve je Hellas historicky příjemným soupeřem, jehož doma pravidelně poráží, což platilo i v loňské sezoně, kdy byla Verona nováčkem Serie A. Zatímco pro úřadujícího ligového mistra Italský pohár teprve začíná, Hellas už má za sebou dvě kola, v nich nejprve zdolal Cremonese 3:0 a poté Perugii 1:0. O víkendu porazil v lize Parmu 3:1, kterou tak podržel na sestupových pozicích, zatímco sám se na ně dívá ze 13. místa s odstupem 6 bodů. Bianconeri zvítězili v těžkém mači v Neapoli 3:1 a na čele Serie A mají tříbodový náskok na druhý AS Řím. V kádru panuje pohoda, kterou hosté pocítí na vlastní kůži. Domů pojedou s porážkou o víc než jeden gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Juventus - Verona 0:1 1 1.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip