Články

Juventus – Trabzonspor: Stará dáma jasně zvítězí
article image

19.2.2014

Turínský gigant kraluje italské Serii A a po vypadnutí z Ligy mistrů patří mezi největší favority na triumf v Evropské lize. Turecký Trabzonspor nebude pro Pirla a spol. představovat větší překážku, Stará dáma ji bez problémů přeskočí!

Na Apeninském poloostrově v posledních letech není lepšího mančaftu, Evropa se ale před Starou dámou ještě netřese. V pohárech to zatím není od černobílých žádná velká sláva, to by se ale letos mohlo změnit! V Lize mistrů sice úřadující italští šampioni neuspěli, šanci na úspěšný reparát ale mají v Evropské lize. Úvodním soupeřem v play off jim budou borci z Trabzonsporu, kteří na podzim zazářili ve skupině J, kterou s bilancí 4-2-0 ovládli před druhým Laziem a ve vyřazovacích bojích by chtěli na podařené výkony navázat. Jenže to nebude tak jednoduché, v novém roce se totiž hledají a s formou jsou na štíru. V turecké lize jim patří až devátá příčka, ve čtyřech duelech po skončení zimní přestávky ani jednou nezvítězili a špatnou bilanci si v Turíně nevylepší. Juventus doma vyhrál dosud všechny ligové duely, v jeho sestavě se to hemží kvalitou. Té se Trabzonspor nemůže rovnat, prohraje minimálně o dvě branky!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip