Juventus – Sevilla: bitva bez vítěze

article image

29.9.2015 Loňský finalista Ligy mistrů z Turína zahájil skupinu D výhrou nad Citizens 2:1. To však byl ojedinělý záblesk kvality, v italské lize se trápí a je až patnáctý! Také Sevilla prožívá mizerný začátek ročníku, očekává se vyrovnaný souboj.

Nebyla to jen náhoda? Italský mistr sice na úvod Ligy mistrů šokoval výhrou 2:1 na hřišti favorizovaného Manchesteru City, jenže jeho hráči vytěžili z minima maximum. Jinak Juventus zažívá hororový vstup do sezóny, v lize je po šesti kolech patnáctý. Navíc na svém stadiónu nevyhrál ani jeden ze tří duelů, naposledy ostudně plichtil s posledním Frosinone... Jenže pozor, Sevilla je ve španělské La Lize se dvěma bodíky z pěti utkání dokonce úplně poslední! I ona ale paradoxně úvodní duel Champions League zvládla a doma v poklidu porazila 3:0 Mönchengladbach. Oba týmy se trápí střelecky, Španělům to jde letos zatím více na hřištích soupeřů. Z toho jasně vyplývá, že tato bitva musí skončit plichtou, s největší pravděpodobností bezgólovou. Anebo bude vše jinak?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Juventus - Sevilla 0 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip