Články

Juventus – Neapol: v bitvě o čelo nouze o góly nebude
article image

12.2.2016

Souboj o první místo italské ligy! Fotbalisté Juventusu mohou svoji velkolepou stíhačku podtrhnout skokem na trůn, pokud porazí vedoucí Neapol. Fanoušci se nudit nebudou, čeká se totiž přestřelka.

Vyhráli 14x za sebou a pokud na vítěznou šňůru navléknou i patnáctý korálek, poprvé v sezóně se vyhoupnou do čela Serie A! Kdo by to čekal, když obhájci titulu z Juventusu měli po třech kolech jen bodík a ještě na konci října se s bilancí 3-3-4 krčili ve spodní polovině tabulky. Jenže od té doby Turínští nezaváhali, chytli famózní formu a teď mohou svoji jízdu korunovat. Protivníky jasně přehrávají, navíc legendární brankář Buffon už 476 minut neinkasoval.

 

Ovšem nebudou to mít snadné! Borci Neapole jsou také v pohodě, zvítězili osmkrát v řadě a jejich útok je nejlepší v Serii A. Na podzim doma rivala přetlačili 2:1, což byla pro ně dva průměrná gólová nadílka. V loňské sezóně »stará dáma« obě utkání vyhrála poměrem 3:1, v posledních šesti vzájemných utkáních jen jednou padly méně než tři góly, a to dva. I teď se dá očekávat brankově nadprůměrný zápas, ve kterém jsou mírnými favority domácí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Juventus - Neapol 2,5 + 2.44

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip