Články

Juventus – Lazio: Římani odvetu nezvládnou
article image

30.8.2013

Přestože má Série A na programu teprve druhé kolo, oba velcí rivalové se v této sezoně potkají už podruhé, před dvěma týdny se totiž střetli v Superpoháru. Juventus jasně zvítězil a prosadí se také nyní.

Juventus se po slabších letech vyšplhal na špici nejen italské kopané, ale prosazuje se už i v evropské. Domácí suverenitu potvrzuje také v začínající sezoně, vedle Superpoháru, pro který si dojel do Říma a tamní Lazio tam vyřídil 4:0, úspěšně vykročil za obhajobou mistrovského titulu, když vyhrál na hřišti janovské Sampdorie. Jeho gól vstřelil Carlos Tévez, asi nejzvučnější posila týmu, na kterou budou v Turíně spoléhat i nyní. Lazio se z výprasku od Juventusu ale sebralo a do ligy vstoupilo také úspěšně, v úvodním kole si poradilo s nebezpečným Udinese 2:1, obě mužstva tak do utkání půjdou se třemi body na kontě. Hosté ale budou mít velké problémy se sestavou, trenéru Petkovićovi budou chybět Cana,  Konko,  Anderson,  Alfaro,  Pereirinha a Vinicius, navíc kvůli disciplinárnímu trestu byl potrestán kapitán  Mauri. Trenéra Staré Dámy Conte stále nemůže nasadit dlouhodobě zraněného Marchisia, ale jinak je kádr kompletní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Juventus - Lazio Řím 1/1 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip