Články

Juventus – Lazio: prosadí se oba!
article image

8.8.201

Turínský gigant pevnou rukou vládne italskému fotbalu a v nadcházející sezoně na tom nechce nic měnit! V bitvě o Superpohár s římským Laziem může potvrdit nejvyšší ambice, Římani však budou kousat.

Stará dáma v posledních čtyřech letech ukořistila mistrovský titul a letos tak nemůže mít jiný cíl, než v Serii A znovu vystoupat až na vrchol. Nebude to však mít jednoduché, přišla totiž o několik klíčových borců, kolem nichž se točila její hra – záložník Andrea Pirlo odešel do americké MLS, jiného středopolaře Vidala ulovil Bayern a forvard Carlos Tévez se vrátil do Bocy Juniors. To jsou opravdu citelné ztráty, s nimiž se musí Juventus vypořádat! Loňský finalista Ligy mistrů ale dokázal udržet hvězdného francouzského mladíka Paula Pogbu, jenž bude novým lídrem turínské zálohy, navíc úspěšně zalovil v přestupových vodách a získal Khediru, Mandžukiče, Dybalu či Zazu. Německý bijec Khedira se však v přípravě zranil a začátek sezony nestihne, zdravotní potíže vyřadí z bitvy o Superpohár také forvarda Moratu a stopera Chiellinho, velmi pravděpodobně nenastoupí ani jeho parťák ze středu obrany Barzagli, jenž také není fit. A absence stabilních turínských stoperů budou chtít Římani využít! Navíc přípravu neměl Juventus ideální, padl s Marseille či Dortmundem a porazil jen Lechii Gdaňsk (2:1). Lazio loni v Serii A skončilo třetí a probojovalo se do finále Coppy Italia, které prohrálo v prodloužení právě s Juventusem… Kádr Římanů zůstal z velké části pohromadě, ovšem v letních přátelácích hrál mizerně a prohrál s Anderlechtem, Mohučí a dokonce také s Olomoucí (2:3)! Zápasy o Superpohár nebývají tolik takticky svázané, očekávám atraktivní fotbal. Oba celky by se mohly střelecky prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Juventus - Lazio Řím ano 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip