Články

Juventus - Inter Milán: forma dá domácím náskok do odvety
article image

27.1.201

První semifinále Coppa Italia proti sobě posílá tradiční rivaly, z nichž má v poslední době mnohem lepší formu domácí Juventus. Projeví se to i ve vzájemném zápase, Juve si pro odvetu vypracuje náskok.

Jedenáct ligových výher v řadě, to je velmi slušná bilance, se kterou půjde Juventus do pohárového semifinále. Díky nim nechalo Juve zapomenout na pomalejší rozjezd do sezony a stíhá vedoucí Neapol. Rovněž Inter chce bojovat o titul, ale je na tom obráceně než turínský tým. Ze začátku vše vypadalo nadějně, Inter měl formu, ale týmu trenéra Roberta Manciniho se přestalo dařit. Z posledních pěti utkání v nejvyšší italské soutěži se Interu povedlo vyhrát jen jedinkrát, když si poradil s Empoli. Jinak prohrál s Laziem a Sassuolem. K tomu si připsal ještě dvě remízy, z nichž ta poslední byla k vidění v minulém kole. Byla pro Inter hodně hořká, protože na domácím hřišti dostal od nováčka Carpi vyrovnávací gól v nastaveném čase.

 

Pohárový zápas je sice vždycky trochu o něčem jiném a Inter ani v současné formě není radno podceňovat, jenže Juventus se nezastaví ani v poháru.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Juventus - Inter Milán 1 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip