Články

Juventus – Frosinone: mistr vyučí nováčka
article image

22.9.2015

Obhájce italského titulu Juventus nezažívá zrovna ideální vstup do sezony, poslední výsledky ale naznačují, že se přeci jen zvedá! Nováček Serie A Frosinone mezi italskou elitou tápe, z Turína odjede s debaklem.

Tým z Frosinone letos poprvé v historii hraje nejvyšší italskou soutěž, ovšem v Serii A se mu zatím příliš nelíbí – vždyť po čtyřech odehraných kolech nemá na kontě ani jeden bod při skóre 1:7. Zatímco v obraně se svěřenci kouče Stelloneho ještě docela drží, směrem dopředu jim to vůbec nejde a nic nenasvědčuje tomu, že by se měli v blízké budoucnosti zlepšit. Kvalitou kádru za mistrovským Juventusem hrozivě zaostávají, v Turíně je nečeká nic dobrého… Sestavu úřadujícího šampiona v létě opustilo několik klíčových opor (Pirlo, Vidal, Tévez), což se projevilo na mizerných výsledcích i předváděné hře v úvodu sezony. Triumf 2:1 v Lize mistrů na hřišti anglického Manchesteru City ale „Starou dámu“ nakopl, následně v Serii A vyhrála venku nad FC Janov (2:0) a také s Frosinone si bez problémů a bez inkasované branky poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Juventus - Frosinone 1+Ne 1.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip