Články

Juventus – Fiorentina: opatrná bitva bez gólů
article image

4.3.2015

Žádná ofenzivní smršť a hromada gólů. První duel semifinále Coppa Italia mezi předními italskými kluby bude spíše jen oťukávanou, vše se rozhodne až v odvetě za měsíc. Domácí favorit by měl mít navrch, ale gólově se to neprojeví.

Juventus

+ sebevědomí, forma, kombinace, defenzíva

- zranění klíčových hráčů

Fiorentina

+ kreativita, rychlost, forma

- na Juventus neumí (1 výhra v posledních 11 duelech)

 

Slavná „Stará dáma“ letí za titulem, Juve má v tabulce pohodlný náskok. Navíc si stále může dělat naděje v Lize mistrů i domácím poháru. V něm už je mezi nejlepší čtyřkou, jenže v semifinálovém dvojzápase ji čeká nebezpečná Fiorentina. Ta se v Serii A už vyšvihla na páté místo zaručující kvalifikaci o Evropskou ligu, ale má ještě větší ambice. Vždyť na třetí Neapol a tím i Ligu mistrů ztrácí jen tři body! V novém kalendářním roce prohrála jen úvodní duel v Parmě, od 6. ledna je neporazitelná. Teď drží parádní sérii 12 zápasů bez porážky s bilancí 8-4-0.  Turínští v roce 2015 dokonce ještě neprohráli, jejich bilance je 8-3-0. Co očekávat od jejich pohárového setkání? Určitě ne góly. Vždyť v posledních čtyřech vzájemných zápasech padly jen čtyři, podzimní ligové setkání ve Fiorentině skončilo bez branek. A teď to bude nejspíš hodně podobné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Juventus - Fiorentina 2,5 - 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip