Články

Juventus – Fiorentina: gólparádu opět nečekejte
article image

13.3.201

O víkendu si to rozdali v Serii A, teď se poperou v Evropské lize. Juventus v Itálii kraluje a před čtvrtou Fiorentinou má náskok 27 bodů! V neděli ji porazil 1:0, a protože nyní moc branek nestřílí, opět to nevypadá na přestřelku.

„Bianconeri“ jedou stylem parního válce. V soutěžních utkáních (Serii A a Evropské lize) vyhráli všech posledních šest utkání, přičemž pětkrát v řadě jim soupeři nedokázali vstřelit ani gól. Platilo to i o nedělním duelu s Fiorentinou, které svěřenci Antonia Conteho na Juventus Stadium vyhráli gólem Kwadwo Asamoaha ze 42. minuty 1:0. Protáhli tak dvě domácí série: neporazitelnosti, kterou drží od dubna 2010, kdy v Lize mistrů podlehli Bayernu Mnichov, a výher, která se momentálně zastavila na čísle 12. „Fialky“ jedou na trávník favorita s vědomím, že jej v říjnu na svém stadionu porazili 4:2, ovšem autor podzimního hattricku Giuseppe Rossi je stále mimo hru po lednovém zranění kolenních vazů. Favorit je jasný, ovšem kurzově výhodnější se jeví sázka na počet branek v utkání pod hranici 2,5. V posledních pěti duelech Juventusu a třech Fiorentiny nepadla tato gólová hranice ani jednou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Juventus - Fiorentina 2,5 - 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip