Články

Juventus – FC Kodaň: Pirlo a spol. vyhrají v handicapu
article image

27.11.201

Takovou bídu v Lize mistrů určitě nečekali. Zatímco Real Madrid plní úlohu postupového favorita skupiny B, Juventus ještě nevyhrál a se třemi body je poslední. Dnes začne cestu za play off jasnou výhrou nad „čtyřbodovou“ Basilejí.

V Serii A už zase vládnou. Po víkendové výhře 2:0 v Livornu a zároveň třetí remíze do té doby lídra AS Řím v řadě sesadili Římany z čela tabulky a opět jsou jasnými favority na titul. Jenže zatímco v italské lize nastřádali svěřenci kouče Antonia Conteho ve 13 kolech jedenáct výher, v Lize mistrů se jim to ve čtyřech kolech nepovedlo ani jednou. Štěstím pro ně je, že Kodaň a Galatasaray získali zatím pouze o jediný bod více, a právě s těmito dvěma kluby nyní čekají Pirla a spol. postupové bitvy pravdy. V Kodani remizoval Juventus v 1. kole 1:1, tentokrát by se už konečně měla projevit větší kvalita a ofenzivní klenoty Tévez s Llorentem by měli zavelet k jasné výhře.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Juventus - FC Kodaň 0:1 1 1.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip