Články

Juventus - Barcelona: Domácí slibují pomstu
article image

11.4.201

Repríza finále Ligy mistrů z roku 2015 slibuje velké drama. Juventus tvrdí, že se pomstí za poslední porážku, Barcelona nabitá hvězdami ve španělské lize padla v Málaze a nechce připustit další krach. Budou padat góly?.

V táboře turínského mužstva panuje bojovná nálada a odhodlání vrátit soupeři poslední porážku 1:3 z berlínského finále LM. Juventus vzpomínka pořád hodně bolí. „Nikdy jsem se na ten zápas v televizi nedíval, teď chceme pomstu,“ říká jasně obránce Leonard Bonucci. „Teď to bude jiné. Myslím, že Barcelona už není tak silná a naše obrana se zlepšila,“ vidí výhodu pro svůj tým. Juventus navíc ve stejné fázi soutěže slavného soupeře již vyřadil, bylo to v roce 2003. Tehdy také začínal doma a zápas skončil 1:1, v odvetě na Camp Nou urvala „Stará dáma“ postup v prodloužení. Podle argentinského útočníka Gonzalo Higuaína sice má Barcelona sílu v útoku, ale zranitelnější bude v obraně. „Neymar se možná zlepšuje, ale v defenzivě budou zranitelní,“ slibuje, že obranu řádně provětrá. Naladěný je pořádně, dvěma góly rozhodl poslední ligový duel s Chievem. „Myslím, že na obranu ale ani jeden tým sázet nebude.“ Současnou sílu Juventusu respektuje i trenér Barcelony Luis Enrique. „Forma Juventusu je ohromující. Musíme podat skvělý výkon, abychom uhráli dobrý výsledek,“ předvídá kouč, který ohlásil, že v klubu po sezoně skončí. Odmítl posuzovat, zda je turínský tým silnější než před dvěma roky. „Řada hráčů je pryč. Nemají Pogbu i další hvězdy, místo nich přišly jiné. Jak jsou silní, to musí říct jejich trenér Allegri,“ tvrdí. Soupeře viděl v několika zápasech a moc slabin nenašel. „Myslím, že bránit nebudou, ale defenzivu mají silnou. Věřím, že uhrajeme dobrý výsledek, ale bude to těžké.“

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Juventus - Barcelona 2,5 - 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip