Články

Juventus – AS Řím: v první půli se nerozhodne
article image

3.1.2014

Italská Serie A vstoupí do nového roku přímo stylově! Osmnácté kolo prestižní soutěže totiž okoření souboj nejlepších dvou týmů tabulky a jistě se bude na co koukat. Velká a vyrovnaná bitva se ale rozhodne až ve druhém poločase.

Totti a spol. rozehráli letošní ročník Serie A famózně a dlouho se vyhřívali na čele soutěže. V posledních sedmi duelech ale pětkrát remizovali a přepustili tak první místo obhájcům titulu z Juventusu, kteří jim pláchli na rozdíl pěti bodů. Ve vzájemném duelu tak mají ideální příležitost ke snížení manka! Pod vedením francouzského kouče Garcii praktikují kombinační a ofenzivní fotbal (35 gólů), jenž však vychází z perfektně zvládnuté defenzívy, která v sedmnácti duelech inkasovala jen sedm branek! V Turíně ale tentokrát bude čelit nejproduktivnějšímu útoku Serie A (39 branek) a zkrotit Téveze, Llorenteho či Vidala nebude vůbec jednoduché. Také Římani disponují skvělými individualitami a budou mít obrovskou motivaci uspět, fanoušci uvidí parádní a hodně vyrovnaný fotbal. Rozhodne se nejspíše po přestávce, první poločas skončí plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Juventus - AS Řím 0 2.38

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip