Články

Jugra – Petrohrad: Kovalčuk rozvlní síť!
article image

16.9.2014

Pět zápasů, pět triumfů. Velký favorit na zisk Gagarinova poháru Petrohrad odstartoval do nového ročníku KHL parádně a v Jugře zkusí navázat na dobré výkony. Především kanonýr Kovalčuk je nepolapitelný, opět udeří!

Jugra chce být prvním týmem, jenž v nové sezoně získá petrohradský skalp. Bude to však mít hodně složité! Nejen že disponuje výrazně slabším kádrem než její soupeř, navíc ani aktuální formu nemá oslnivou – po výhrách nad Togliatti a Novgorodem totiž třikrát v řadě padla, naposledy nestačila doma na nováčka z Jokeritu Helsinky (1:2 v prodloužení). S Petrohradem prohrála čtyři z posledních pěti vzájemných duelů, z toho dvakrát padla na vlastním ledě (2:3, 1:5). Nyní celek z Chanty-Mansijsku přivítá rozjetého soka, jenž pětkrát v řadě triumfoval a pyšní se jedním z nejproduktivnějších útoků v soutěži. Ofenzívu Petrohradu, v níž hraje důležitou roli český forvard Roman Červenka, táhne nejlépe placený borec KHL Ilja Kovalčuk, jenž potvrzuje roli kanonýra a střelecky se prosadil ve čtyřech duelech z pěti. Někdejší opora New Jersey Devils v NHL už má na pažbě osm zářezů, v posledních dvou zápasech se prosadila čtyřikrát. Jugra nemá neprostupnou defenzívu, hvězdný snajpr ji také pokoří!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Jug-Pet: Kovalčuk I. ano 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip