Články

Jugra – Magnitogorsk: natáhnou sérii porážek
article image

29.10.2013

Domácí hokejisté pětkrát v řadě vyšli bodově naprázdno a ve Východní konferenci tak klesli mimo nejlepší osmičku. V souboji s Magnitogorskem se ale herně ani výsledkově nechytí, hvězdný favorit si odveze jasné vítězství.

Celek z Jugry se loni neprobojoval do play off KHL a letos se chce do vyřazovacích bojů vrátit. Za svým cílem nevyrazil špatně, po triumfu 3:2 nad Vladivostokem ale upadl do herní krize, ze které se nemůže dostat – pětkrát v řadě prohrál a v tabulce si výrazně pohoršil. Na vině je průchodná defenzíva, vždyť v posledních duelech s Novosibirskem, Nižněkamskem a Ufou dohromady inkasoval 18 branek! S jeho děravou obranou by si měl ofenzivně našlapaný Magnitogorsk poradit. Členové první útočné formace Mozjakin (13+19), Kovář (9+19) a Zaripov (15+19) jsou třemi nejproduktivnějšími borci celé soutěže, trápící se domácí je neuhlídají. Magnitogorsk si odveze vítězství!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jugra - Magnitogorsk 2 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip