Články

Jokerit – Petrohrad: plichta v úvodní třetině
article image

19.11.2014

Velký šlágr hostí finské Helsinky, kde domácí Jokerit přivítá lídra Západní konference Petrohrad. Domácí si v premiérové sezoně v KHL vedou skvěle a hvězdného protivníka se nezaleknou, úvod duelu bude vyrovnaný!

Jokerit si rozhodně nevede jako vyplašený nováček, vždyť se při své premiérové sezoně v KHL zabydlel mezi elitou Západní konference, kde mu aktuálně patří třetí příčka tabulky. Nyní na svém ledě hostí jejího lídra z Petrohradu, jenž má sestavu nabitou hvězdami a podle očekávání patří k nejlepším týmům celé soutěže. Celek zkušeného kouče Bykova se v úvodu sezony blýskl sérii dvanácti výher v řadě a celkem zvítězil ve dvaceti z úvodních jednadvaceti duelů! Od porážky 2:3 v nájezdech v Jaroslavli už ale tolik nezáří, vždyť v posledních šesti duelech třikrát prohrál a výrazně mu poklesla produktivita. Ve Finsku se pokusí navázat na pondělní triumf 3:2 nad Dinamem Minsk, ovšem musí výrazně přidat především v ofenzívě, jinak odjede s prázdnou. Borci jako Kovalčuk, Panarin, Dadonov či Červenka jsou zárukou kvality, kombinace jednotlivých petrohradských útoků však momentálně vázne a na vstřelení gólu se hosté pořádně nadřou. Jokerit půjde do utkání v pohodě, po výhrách nad Dinamem Minsk (3:1) a bratislavským Slovanem (2:1) zkusí urvat třetí domácí triumf v řadě. Petrohrad tradičně mívá pomalé rozjezdy do zápasů, úvodní třetina by mohla být vyrovnaná a opatrná z obou stran.   

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Jokerit - Petrohrad 0 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip