Články

Jokerit – Petrohrad: Jokerit druhou příčku uhájí
article image

5.1.201

Při své premiéře v KHL si hokejisté z Helsinek vedou skvěle a na druhé příčce Západní konference si bezpečně hlídají účast v play off. Boháči z Petrohradu se na ně dívají z odstupu dvou bodů, který se nyní ještě zvýší…

Ambiciózní a bohatý SKA Petrohrad si zatím vytoužený triumf v Gagarinově poháru ještě nepřipsal, ale také v této sezoně patří mezi největší favority na celkový triumf. Teď se však tým českého forvarda Romana Červenky dívá v Bobrovově divizi i v tabulce Západní konference na záda nováčka soutěže. Jokerit se zejména doma rozehrál ke skvělým výkonům – v posledních devíti zápasech nezvítězil jen jednou a v listopadu v Helsinkách oplatil hostům říjnovou porážku 1:4 z Petrohradu, kteří se na snížení skóre na 1:3 zmohli až v poslední minutě utkání. Na konci roku se Jokerit zúčastnil tradičního Spengler Cupu v Davosu, kde vypadl ve čtvrtfinále s týmem Kanady, ale už v sobotu doma v KHL rozstřílel 5:2 Dinamo Minsk. Pro hokejisty SKA se dnes bude jednat o první duel v letošním roce a navážou v něm na rozpačité výkony ze závěru prosince 2014, kdy ze čtyř utkání třikrát prohráli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jokerit - Petrohrad 1 2.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip