Články

Jižní Korea – Ghana: remízový vrchol přípravy
article image

9.6.201

Oba se před startem MS nutně potřebují naladit na vítěznou vlnu. Fotbalisté Ghany totiž prohráli 2x v řadě, Jihokorejci 3x v posledních čtyřech zápasech. Ještě důležitější však bude v generálce neprohrát, takže remíza.

Svěřenci kouče Appiaha se netají, že by v Brazílii chtěli dojít dál, než na předchozích dvou mistrovství světa, kdy v roce 2006 vypadli v osmifinále a v JAR o čtyři roky později až nešťastně ve čtvrtfinále s Uruguayí. Aby se však jako první africký celek probojovali na MS do semifinále, musí se podstatně zlepšit. Tým, v jehož nominaci se to jen hemží plejery z elitních evropských lig, totiž podlehl jak v březnu Černohorcům, tak nyní 31. května Nizozemsku shodně 0:1. Velkou neznámou je kvalita jejich brankařů, z nichž navíc visí otazník nad zraněným Adamem Kwarasyem (Strömsgodset). Ovšem borci jako Asamoah (Juventus), Kevin-Prince Boateng (Leverkusen), Essien či Muntari (oba AC Milán) musí budit nejen v Jihokorejcích respekt. Asijský tým okolo skvělého Son Heung-Mina z Leverkusenu padl v březnové přípravě s Řeky 0:2 i 28. května s Tunisany 0:1. Jižní Korea skončila na MS v JAR v osmifinále a letos ze skupiny s Belgičany, Rusy a Alžířany cítí šanci opět projít ze skupiny. Dnešní noční mač přinese opatrný fotbal s nerozhodným vyústěním.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - J.Korea - Ghana 0 2.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip