Články

Jihlava – Sparta: Letenští neklopýtnou
article image

24.7.201

Napravit nepodařenou loňskou sezonu a znovu vystoupat až na vrchol, to je cílem sparťanských fotbalistů v nadcházející ligové sezoně, kterou otevřou na hřišti Jihlavy. A z Vysočiny odjedou s plným počtem bodů!

Loni zůstali bez Ligy mistrů, tuzemského titulu a také jim uniklo vítězství v domácím poháru. Další sezona bez trofeje už nepřichází v úvahu! Nejslavnější a nejbohatší český klub znovu plánuje útok na příčky nejvyšší a hned v prvním kole v Jihlavě může přesvědčit, že oprávněně. V létě sice přišel o tahouna Kadeřábka, jenž odešel do Hoffenheimu, ovšem posily se v přípravě jevily hodně nadějně. Především portugalský kanonýr Paixao střílel branky jak na běžícím pásu a vystřílel si místo v základní sestavě. Trenér Ščasný vsadil na nový herní styl 3-5-2, s nímž má být mužstvo z Letné nebezpečnější v ofenzívě, což se mu v přátelácích celkem dařilo. Jihlava loni obsadila desáté místo, ačkoliv to po hororovém startu do sezony vypadalo, že pošupajdí o patro níž. Svěřenci kouče Klusáčka hrají přímočarý a bojovný fotbal založený na poctivé defenzívě, Spartu nečeká nic jednoduchého. Se vzpurným soupeřem si ale nakonec poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Jihlava - Sparta Praha 0/2 3.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip