Články

Jihlava – Plzeň: Viktorka si praví chuť
article image

28.7.2016

Do sezony neodstartovali podle svých představ, v 3. předkole Ligy mistrů fotbalisté Plzně jen bez branek plichtili s Karabachem. Před náročnou odvetou se zkusí v Jihlavě naladit na vítěznou vlnu a to se jim podaří!

Západočeši obhajují titul a v novém ročníku nejvyšší české soutěže jsou společně s rivaly ze Sparty považováni za největší favority na zisk mistrovských vavřínů. První klání nové sezony se jim ale příliš nevydařilo, v 3. předkole Ligy mistrů pouze remizovali s Karabachem a v boji o miliony, které s sebou účast v elitní pohárové Evropě nese, si pořádně zavařili. Pod vedením nového kouče Pivarníka nepředvedla Viktorka špatný výkon a místy si vynutila velkou převahu, scházela jí však kreativita v předfinální fázi a klid v zakončení. Do Jihlavy si úřadující šampioni jedou pro tři body, budou držet míč, kombinovat a čekat na okénka v domácí obraně. Loni jedenáctá Vysočina přes léto hodně obměnila kádr a jistě bude chvíli trvat, než hráči najdou společnou řeč. V generálce na ligovou premiéru Jihlava rozdrtila České Budějovice 5:0 a pozitivně se naladila, Plzeň je však o poznání silnějším protivníkem. Loni se Západočechy doma Jihlava prohrála 2:4 a znovu vyjde naprázdno…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jihlava - Plzeň 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip