Články

Jihlava – Plzeň: mistr napraví selhání
article image

27.9.201

V páteční předehrávce desátého kola české fotbalové ligy zavítá mistrovská Plzeň do Jihlavy. Horváth a spol. v posledních dvou duelech jen remizovali a klesli na druhé místo, na hřišti Vysočiny si ale napraví reputaci!

Západočeši jsou sice společně se Spartou jediným neporaženým celkem soutěže, po remízách v Liberci a s Duklou ale nabrali na vedoucí Pražany čtyřbodovou ztrátu a další zaváhání už nehodlají připustit. Také chtějí získat sebevědomí před středečním 2. kolem základní skupiny Ligy mistrů na hřišti CSKA Moskva. Jihlava klesla až na čtrnácté místo, před vlastními fanoušky ale získala všech dosavadních osm bodů. Po loňském návratu do ligy na domácím trávníku prohrála z 20 duelů pouze v minulé sezoně s Jabloncem a letos se Spartou. Na Plzeň navíc nestačila v jediném ze čtyř vzájemných ligových zápasů a favorita chce znovu potrápit! Jenže hosté budou mít o pořádnou motivaci postaráno, potřetí v řadě body neztratí. Vyhrají alespoň o 2 góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Jihlava - Plzeň 1:0 2 2.33

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip