Články

Jihlava – Ml. Boleslav: tři body pro favorita
article image

28.4.2016

Duel soupeřů z opačných pólů tabulky otevře 27. kolo nejvyšší české soutěže. Domácí Vysočina prohrála čtyři z posledních pěti zápasů a namočila se do boje o sestup, naopak hosté útočí na druhé místo a nakonec si odvezou důležité body…

Celek kouče Karla Jarolíma od únorové porážky se Spartou v osmi zápasech neprohrál, naopak šest jich vyhrál a právě Letenským dýchá v tabulce nejvyšší soutěže na záda! Aktuálně na vicemistra ztrácí pět bodů, výhrou v Jihlavě by ale manko výrazně snížil! Středočeši disponují nejúdernější ofenzívou soutěže (58 gólů), což dokázali v minulém kole proti Olomouci (4:1) a borci jako Magera, Čermák, Baroš či Chramosta se umí gólově prosadit. Jihlava prožívá o poznání horší období, v posledních pěti kolech čtyřikrát vyšla bodově naprázdno, na předposlední Olomouc má k dobru už jen pět bodů. Výhra nad Středočechy by jí tak v boji o záchranu výrazně pomohla, formu však domácí mají mizernou, příliš inkasují a směrem dopředu se jim nedaří… Proti Boleslavi budou betonovat a spoléhat na brejky, na body ale nedosáhnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jihlava - Ml.Boleslav 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip