Články

Jihlava – Kladno: první třetina pro domácí Duklu
article image

25.2.2015

Kdo si vytvoří postupový mečbol? Nejostřeji sledovaná série čtvrtfinále play off 1. hokejové ligy je vyrovnaná 2:2 a teď jde o vše. Výhodu domácího prostředí má jihlavská Dukla a od první třetiny půjde tvrdě za výhrou.

Jihlava

+ domácí led, nebezpečná ofenzíva, dobré vstupy do zápasů

- promrhaný náskok 2:0 na zápasy, defenzíva není nejpevnější

Kladno

+ vyrovnání série, zkušenosti, zarputilost

- tíha odpovědnosti, venkovní prostředí

 

Patří mezi vůbec nejslavnější české hokejové kluby, jenže teď se vyslanci Jihlavy a Kladna setkávají jen v play off druhé nejvyšší soutěže. A vědí, že cesta zpět mezi elitu bude ještě hodně trnitá. Jasné je, že po skončení jejich série bude živit naději už jen jeden. Karty jsou zatím rozdány jasně: kdo hraje doma, uspěje. V tom mají Dukláci psychologickou výhodu, navíc naposledy na ledě kladenských Rytířů padli až v prodloužení. Na druhou stranu hned první zápas série doma zvládli až na nájezdy... Co očekávat od pátého pokračování bitvy slavných klubů? V bouřlivé atmosféře jistě nápor domácích, kteří měli na svém ledě vždy v prvních třetinách navrch. Potvrdí to znovu a minimálně první část ovládnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Jihlava - Kladno 1 2.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip