Články

Jihlava – Dukla: výměna trenéra nepomůže
article image

17.9.2015

Vysočina si představovala rozjezd do nové sezony asi jinak, čtyři porážky v šesti zápasech ale nakonec stály místo trenéra Klusáčka. Jeho nástupce Bokša si premiéru na jihlavské lavičce neužije, Dukla zvítězí!

Jen dvakrát v šesti kolech bodovali, když dokázali zaskočit favority – se Spartou v úvodním klání nového ročníku bez branek plichtili, Jablonec v třetím kole dokonce zdolali 1:0! Zbylé čtyři zápasy ale fotbalisté Jihlavy prohráli, naposledy nestačili na nováčka z Olomouce. Prohra 1:2 s Hanáky zlomila vaz kouči Klusáčkovi, do souboje s Duklou povede předposlední tým tabulky zkušený lodivod Milan Bokša. Ani on však asi nedokáže vyléčit největší bolístku, která jeho svěřence trápí – mizernou produktivitu. Jihlava postrádá kvalitního kanonýra a vstřelila suverénně nejméně branek ze všech týmů české ligy (jen 3), také s vytvářením šancí je na štíru. Naopak Dukla je ve hře směrem dopředu o poznání nebezpečnější, daří se především zkušenému Bergerovi (6 gólů). V minulém kole si Pražané poradili s posledním Baníkem (4:1), také Vysočinu nakonec přetlačí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jihlava - Dukla 2 2.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip