Články

Jihlava – Brno: moravské derby bez vítěze?
article image

20.11.201

Reprezentační pauza skončila, jde se znovu do akce. Fotbalisté Jihlavy mají v předehrávce s Brnem nůž na krku, propadli se na předposlední příčku. Zato hosté mají nahráno, nikam se nepoženou. Dělba bodů je na spadnutí!

Brňané nečekaně válí a jsou zatím největší senzací sezóny. Kdo by čekal, že tým bez velkých jmen bude hned za čtyřlístkem gigantů, před Jabloncem, Teplicemi či Slavií. Teď se pokusí natáhnout sérii čtyř kol bez porážky a na pátý pokus poprvé v nejvyšší soutěži v Jihlavě zvítězit. Na jejím hřišti dosud pouze jednou remizovali 0:0 a poslední tři zápasy tam prohráli.

 

Jenže na Vysočině mají daleko do obvyklé pohody. Po nezvládnuté klíčové bitvě na Bohemians a debaklu 1:6 v Mladé Boleslavi se hráči vrací před své fanoušky jako aktuálně sestupující tým. Z posledních deseti kol vyhrála Jihlava jediné. „Čeká nás velmi důležitý duel, v němž Brno bude hrát v pohodě. Celé mužstvo musí podat výkon na hraně svých možností,“ řekl asistent Kučera.

 

Oba týmy neudivují produktivitou a nezdá se, že by zrovna jejich měření sil mělo být gólovým koncertem. Urputný boj bude o pár šancích a dost možná fanoušci nakonec ani žádnou trefu neuvidí. Tím se jen zvyšují šance na remízový výsledek.

 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jihlava - Brno 0 3.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip