Články

Jihlava – Bohemians 1905: premiérová výhra se zrodí po přestávce
article image

29.9.2016

Dvakrát za sebou dokázal s novým týmem urvat remízu, teď už chce ale bývalý reprezentační kouč Bílek s Jihlavou bodovat naplno. A proti Pražanům nakonec výhru vybojuje.

Přišel spasit potápějící se Jihlavu a svoji misi začal slušně. Remízy 1:1 s Jabloncem a na Slovácku jsou cenné, nicméně po bodících se konto moc nenavyšuje. Čtyři body za čtyři remízy v dosavadním průběhu sezóny je málo, Jihlavští jsou v tabulce předposlední. Teď čekají Bohemians, kteří se už rozjeli a tři z posledních čtyř zápasů vyhráli. „Z hráčů cítíme velké odhodlání a touhu konečně naplno bodovat,“ řekl jihlavský asistent Hipp. To kouč Pražanů Koubek si je vědom hladu domácích po vítězství. „Jelikož soupeř ještě nevyhrál, bude mít velké odhodlání. Bude ale hodně nervózní, čehož budeme chtít využít,“ prozradil. Dá se očekávat, že hlavně zpočátku bude k vidění nervózní mač plný nepřesností, ale po změně stran by se měla projevit větší vůle domácích a jejich hlad po výhře. Díky němu nakonec cennou výhru urvou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Jihlava - Bohemians 1905 0/1 4.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip