Články

Jihlava – Bohemians 1905: padnou dva až tři góly
article image

8.8.201

Jako jediné týmy nezískaly v novém ročníku 1. ligy ani bod, což teď plánují napravit. Jihlava chce pokračovat v úspěšné sérii domácích zápasů z loňské sezony a konečně vstřelit gól. Dva až tři by na Vysočině padnout mohly.

Jihlava po prohrách s aspiranty na nejvyšší příčky Mladou Boleslaví (0:1) a Spartou (0:3) touží proti Bohemians nejen bodovat, ale i poprvé skórovat. Také Bohemians doplatili v úvodních dvou kolech na náročný los. Nejprve narazili na Spartu (1:2) a v minulém kole prohráli vysoko na Slovácku (1:4). Oba vzájemné zápasy Jihlavy s Bohemkou v minulém ročníku nejvyšší soutěže skončily nerozhodně. Bohemians inkasovali v nové sezoně nejvíc gólů ze všech týmů (6), Jihlava má druhou nejhorší obranu (4). Duel je pikantní pro kouče hostů Romana Pivarníka, který v roli trenéra přivedl Jihlavu do nejvyšší soutěže, ale teď ji bude chtít o body obrat. Bojovní „klokani“ nedají svoji kůži lacino, takže by se diváci mohli dvou až tří gólů dočkat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - rozmezí gólů - Jihlava - Bohemians 1905 2-3 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip