Články

Jekatěrinburg – Lev Praha: gólově chudá podívaná
article image

21.11.2013

Tohle bude gólově chudičké utkání. Jakmile se totiž v KHL potkají hokejisté Lva a Jekatěrinburgu, nic jiného se čekat nedá. Oba týmy v průměru nestřílejí ani 2,5 gólu na zápas a taktické šachy o cenné body to budou i nyní.

Lvi ukončili sérii čtyř domácích zápasů, ve kterých získali 8 bodů, Jekatěrinburg se naopak po pětizápasovém tripu, kde posbíral čtyři bodíky, konečně vrací na svůj led. Když se oba týmy potkaly před týdnem v Praze, domácí vyhráli zásluhou Ševcovy rány 3:2 v prodloužení. V historii obou klubů došlo ke čtyřem vzájemným duelům, ve kterých v normální hrací době padly 4, 8, 1 a opět 4 góly. Ruský tým má poslední dobou vůbec velký problém s koncovkou, důkazem budiž jedna vstřelená branka v každém z minulých tří utkání. Lvi mají pro změnu čtyři dvougólové duely za sebou. V zápase půjde ale hlavně o cenné body pro play-off, a tak opatrný hokej se bude hrát z obou stran.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Jekatěrinburg - Lev Praha 4,5 - 1.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip