Články

Jekatěrinburg – Kazaň: favorit venku nezakopne
article image

9.10.2013

Ambiciózní Kazaň se tradičně pohybuje na špici Východní konference a letošek není výjimkou. Domácí jsou na tom přesně opačně a propadli se téměř na dno, s pouhými 11 body patří mezi nejhorší týmy KHL. Kazaň je porazí!

Oba celky půjdou do vzájemného utkání v naprosto rozdílném rozpoložení. Nálada v kabině domácího týmu je jistě hodně mizerná, pětkrát za sebou totiž prohrál a klesl až téměř na dno Východní konference. Český brankář Jakub Kovář se snaží, seč může, ovšem spoluhráči jej často nechávají ve štychu. A nedůsledná defenzíva není jediným problémem domácích, směrem dopředu totiž hrají ještě hůř. Dosud vstřelili jen 22 branek, což je druhý nejnižší počet ze všech týmů KHL. A třikrát v posledních pěti zápasech vůbec síť nerozvlnili… Kazaň je v útoku výrazně nebezpečnější (35 gólů), za nejproduktivnější Astanou (58) ale také výrazně zaostává. Její hlavní předností je však perfektně zorganizovaná defenzíva, pouze Riga inkasovala méně branek než Kazaň. Na Jekatěrinburg navíc umí zahrát, sedmkrát v řadě jí porazila, z toho šestkrát v normální hrací době. A znovu bude slavit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jekatěrinburg - Kazaň 2 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip