Jedničkář si zařídil výhru 100 tisíc!

29.1.201

Pátek je hracím dnem mnoha hokejových soutěží. Toho si byl dobře vědom tipér z Napajedel, který před víkendem zašel do pobočky Victoria Tipu na Masarykově náměstí s tiketem na sedm vybraných mačů. A jeho „akovka“ se stala stotisícovou!

Tři duely české Extraligy, dva z nejvyšší slovenské hokejové soutěže a po jednom ze Švýcarska a Finska. Tak vypadala sázenka s kurzy v rozpětí 1,3 až 1,9. Takže žádný velký risk, tím spíše, že borec z Napajedel tipoval vždy jedničku na vítězství domácích. Ovšem vklad šesti tisícovek byl poměrně odvážný.

Ze sedmi zápasů se pouze dva dostaly do kolonky „rizikové“. Ve finské lize prohrával její lídr a velký favorit IFK Helsinki na ledě trápícího se Espoo po druhé třetině 1:2, jenže v závěrečné zabral a v 51. minutě vstřelil Arttu Luttinen rozhodující gól na 3:2 pro hosty. Na Slovensku zase tipéra potrápili plejeři Nitry. Ti nechali hokejisty Martinu ve 49. minutě vyrovnat na 1:1, ovšem jen 18 vteřin poté se trefil Tibor Kutálek a v Napajedlech se mohlo slavit. Aby také ne, když se šestitisícový vklad proměnil na výhru 101.580 Kč!

A nezapomeňte, že hokej se hraje nejen v pátek!