Články

Jaroslavl – Soči: Lokomotiv porazí nováčka
article image

29.12.2014

Semifinalisté loňského ročníku KHL z Jaroslavle letos tolik nezáří, v posledních zápasech se ale několikrát blýskli skvělými výkony a na nováčka ze Soči si budou věřit! Nedávno jej rozstříleli 9:2 a také v odvetě si s ním poradí.

Lokomotiv na začátku prosince třikrát prohrál a vypadl z příček pro play off. Do žádné velké krize ale nezabředl, naopak se rychle vzchopil a pěti výhrami v řadě se vrátil do elitní osmičky Západní konference. Z tempa jej nevyvedla ani reprezentační přestávka kvůli Channel One Cupu, po jejím skončení si poradil postupně s Čehovem (4:2), Mytišči (6:3) a Čerepovcem (2:1). Natáhnout vítěznou sérii budou chtít Novotný a spol. také proti Soči, které během aktuální úspěšné jízdy rozstříleli vysoko 9:2! Drtivé vítězství na ledě nováčka si zajistili šestibrankovou smrští v druhé třetině a tak do odvety nastoupí ve velké pohodě. To Soči se aktuálně nachází ve velkých problémech, pětkrát po sobě prohrálo a v porovnání s Jaroslavlí je na tom hůře v počtu vstřelených i inkasovaných branek. Domácí mají zkušenější tým, který nedávno posílil navrátilec ze zámoří Loktionov, jenž v posledních pěti duelech čtyřikrát skóroval, daří se také Averinovi, Plotnikovovi či Thornbergovi. Lokomotiv zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jaroslavl - Soči 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip