Články

Jaroslavl – Čeljabinsk: lídr nezaváhá
article image

13.10.2015

Lokomotiv se rozehrál k parádním výkonům a jeho vítězná jízda jej vynesla až do čela celé KHL! Nyní se mu postaví do cesty Traktor Čeljabinsk, jehož sérii úspěchů v posledním zápase přeťal Nižněkamsk. A ani v Jaroslavli neuspěje.

Už v minulé sezoně se Lokomotivu dařilo, letos však své loňské výkony ještě překonává! Po solidním začátku se v polovině minulého měsíce nadechl k parádní jízdě, během níž vyhrál deset z jedenácti utkání a poskočil až na první místo Západní konference i celé KHL! Úspěch Lokomotivu je založen na skvělé defenzívě, která v posledních dvou duelech s Petrohradem (3:0) a Spartakem Moskva (2:0) ani jednou neinkasovala a s průměrem 1,15 obdržených gólů na zápas je jasně nejlepší v KHL. Svěřenci Dave Kinga důsledně plní taktiku, kterou jim kanadský trenér určuje, také na Čeljabinsk vyrukují se zodpovědnou obranou. Hostující Traktor se na začátku ročníku trápil, postupně ale přidal a přeci jen si v tabulce Východní konference polepšil. V posledním utkání ale nestačil na Nižněkamsk (1:3) a sérii pěti výher v řadě (z toho byly tři v prodloužení či nájezdech) tak neprodloužil. V Jaroslavli šestkrát po sobě prohrál, ani na sedmý pokus neuspěje!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jaroslavl - Čeljabinsk 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip