Články

Jaroslavl – Čechov: Lokomotiv nezaváhá
article image

5.10.201

K výborným výkonům se v polovině minulého měsíce nadechli hokejisté Jaroslavle a po sérii úspěšných výsledků útočí v tabulce na lídra Tarasovovy divize - moskevský CSKA. Čechov se naopak trápí, Lokomotiv jej přejede!

Už loni patřily výkony Jaroslavle mezi příjemná překvapení KHL. Lokomotiv se bez větších potíží probojoval do play off, kde však v prvním kole nestačil na silné moskevské Dynamo. Letos chtějí hokejisté z města na břehu řeky Volhy na podařené výkony z minulé sezony navázat a zatím se jim to daří na výbornou, v celé Západní konferenci je lepší pouze jejich divizní rival CSKA Moskva! Celek kouče Kudašova naskočil uprostřed září na vítěznou vlnu a vyhráli sedm z posledních osmi duelů, z toho 6x triumfovali v základní hrací době. Jejich úspěchy jsou založeny na skvělé obraně, která je s pouhými 22 inkasovanými brankami nejlepší v celé soutěži. Čechov se v Západní konferenci pohybuje na hranici postupu do play off, v posledních čtyřech duelech ale 3x prohrál a mívá problémy se střílením branek. V Jaroslavli neuspěje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jaroslavl - Čechov 1 1.51

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip