Články

Jaroslavl – Čechov: body zůstanou domácím
article image

22.12.2014

Lokomotiv v loňské sezoně překvapil parádními výkony, které jej vynesly až do semifinále play off. Letos se mu ale už tolik nedaří a bude mít co dělat, aby se do vyřazovacích bojů probojoval. Čechov však v důležitém duelu porazí!

Loňská jízda Jaroslavle skončila těsně před branami finále. Ovšem letos Lokomotiv favority nekosí a dokonce se v současnosti pohybuje mimo elitní osmičku Západní konference. O postup do play off tak bude ještě urputně bojovat a právě Čechov je jedním z konkurentů, které musí odklidit z cesty – momentálně se drží na sedmé příčce a Jaroslavl na něho ztrácí dva body. Před začátkem reprezentační pauzy Lokomotiv ukázal kvality a dvakrát vyhrál venku – na ledě Nižného Novgorodu triumfoval těsně 2:1, nováčka ze Soči dokonce rozstřílel 9:2! Na podařené výkony zkusí při návratu domů navázat a mohlo by se mu to podařit, kádr má plný zkušených borců (Novotný, Višněvský, Vasiljev, Thörnberg, Kontiola, Loktionov) a svou kvalitou ten hostující přeci jen převyšuje. Čechov spoléhá především na výkony jednotlivců – Horáka (17+11), Kempeho (8+15) či Afinogenova (9+8). V posledních čtyřech duelech jenom jednou vyhrál, ani v Jaroslavli neuspěje. Zatímco ve hře směrem dopředu jsou oba soupeři vyrovnaní, Lokomotiv výrazně lépe brání a to nakonec rozhodne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jaroslavl - Čechov 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip