Články

Japonsko – Řecko: střelci zářit nebudou
article image

19.6.201

Remíza nic neřeší, jedině výhra dá jednomu z týmů naději na postup. Ale Japonci a Řekové při svých zahajovacích prohrách právě nezářili a se střílením gólů mají problémy. I v jejich vzájemném mači padnou nejvýše dvě branky.

Ztráta koncentrace po hodině hry připravila Japonce o vedení a nakonec i o potřebné body. Od fotbalistů Pobřeží slonoviny inkasovali totiž dva góly během 99 vteřin a ve vyrovnané skupině jim tato prohra může hodně uškodit. Přitom asi nejsilnější asijský účastník šampionátu začal dobře a už v 16. minutě ho Honda poslal do vedení. To Japonci drželi dlouho, byť za soupeřem začali postupem času zaostávat. Osudným se jim staly okamžiky kolem 65. minuty, kdy nejprve Bony vyrovnal a Gervinho obrat dokonal.

Řekové v zápase s Kolumbijci svůj střelecký stín nepřekročili. Co je jim platné, že drží míč, poměrně slušně kombinují a dokonce se občas dostanou i do šance, když gól prostě nedají. To co je v posledních sezonách nejvíc trápí, se názorně ukázalo hned na úvod šampionátu. Pochopitelně jim taktické plány narušilo brzké vedení soupeře, které je hnalo do útoku asi víc, než chtěli. Jenomže v příležitostech střelci selhávali, Gekasovi gól vzalo břevno. Až se fotbal nebude na góly hrát, budou asi Řekové šanci mít, nyní ale mají děsivou bilanci: v posledních sedmi zápasech na MS vstřelili dva góly.

Japonci pro dnešní mač doufají, že se mnohem víc bude prosazovat jejich ofenzivní osa Okazaki – Honda – Kagawa, Řekové zase v gólový počin jejich útočného tahouna Samarase. Ale na přestřelku to rozhodně nevypadá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Japonsko - Řecko 2,5 - 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip