Články

Janowicz – Karlovič: Polák v Montrealu skončí
article image

10.8.201

Chorvatský obr Ivo Karlovič se vykurýroval z dlouhé nemoci a na kurtech už zase válí, v žebříčku ATP atakuje nejlepší světovou dvacítku. Polák Janowicz letos neprožívá zrovna nejlepší sezonu, vzájemné utkání nezvládne!

Dva metry a jedenáct centimetrů měří Chorvat Ivo Karlovič, jenž si tenisovou kariéru založil na dělovém servisu. Podání vypiloval téměř k dokonalosti, soupeři se za jeho dělovkami často jen zoufale otáčejí. Rodák ze Záhřebu letos atakuje hranici deseti tisíc nastřílených es, aktuálně jich má na kontě 9946! Když má Karlovič formu, sebrat mu podání je téměř nadlidským úkolem a protihráči musí doufat, že uspějí v tiebreaku, vždyť statisticky vyhrává 92% gamů, v nichž servíruje. V poslední době se Karlovičovi dařilo, na Wimbledonu došel až do čtvrtého kola, v němž potrápil domácího Murrayho, poté si zahrál finále v Newportu a semifinále v Bogotě. Naposledy sice ve Washingtonu padl hned v prvním kole s Dolgopolovem, mohl si tak ale odpočinout a v Montrealu bude znovu v plné síle! Někdejší čtrnáctý hráč světa Janowicz v žebříčku ATP aktuálně okupuje pozici na konci první padesátky a příliš nezáří, od začátku dubna pouze v Halle vyhrál alespoň dva duely v řadě. Nedaří se mu příliš na returnu (1. servis – 28%, 2. servis – 47%), to bude proti Karlovičovi kámen úrazu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Janowicz J. - Karlovic I. 2 1.55
2. hráč - počet gamů - Janowicz J. - Karlovic I. 13,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip