Články

Jankovič - Smitková: zvládne po týdnu odvetu?
article image

16.6.201

Možná trochu krutě si zažertoval los s Terezou Smitkovou. Pokud totiž dnes v Birminghamu s Jelenou Jankovičovou prohraje, bude tato Srbka zatím jedinou hráčkou, s níž se před startem letošního Wimbledonu na travnatých dvorcích utká.

Jankovič

+ dobrá aktuální forma, v Hertogenboschi došla do semifinále

- tráva ji v minulých letech neseděla

 

 

Smitková

+ jejímu tenisu rychlá tráva vyhovuje

- letos sehrála na trávě zatím jediný zápas

 

 

Žádný propadák to ze strany Terezy Smitkové před týdnem v Hertogenboschi proti favoritce nebyl, přesto ji prohra 5:7 a 4:6 hned v úvodu z prvního travnatého turnaje sezony vyřadila. Na další čekala týden a hned na začátku zase narazí na přece jen opět favorizovanou Srbku, které patří 29 místo v žebříčku WTA. Navíc na rozdíl od své české soupeřky si Jankovičová na trávě už zahrála do sytosti, ostatně semifinále z Nizozemska je jejím druhým nejlepším výsledkem v sezoně, lépe dopadla už jen v Miami, kde došla do finále.

 

Smitková na trávě loni udělal díru do světa, při své premiéře ve Wimbledonu se probojovala až do osmifinále a rychlý povrch jí i nadále vyhovuje. Nic na tom nemění ani týden staré vyřazení od hráčky, se kterou se na okruhu utkala poprvé v kariéře. Nyní by mohla i Srbce ukázat, že loňský Wimbledon nebyl náhoda. Smitková je svojí nátlakovou hrou na trávě nebezpečná, pokud jí bude vycházet, můžeme se dočkat překvapení.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Jankovic J. - Smitková T. 1:2 5.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip