Články

Jablonec – Slovácko: Střelnice uvidí góly
article image

11.8.2016

Severočeši jsou po dvou odehraných kolech stoprocentní a dělí se o první příčku s Mladou Boleslaví. Slovácko ještě nevyhrálo, ačkoliv dokázalo už čtyřikrát rozvlnit síť! Fanoušci uvidí bitvu ofenzivních mančaftů, která nebude nudit…

Jablonec loni prožil mizernou sezonu a má tak co napravovat. A s útokem na pohárové příčky začal výtečně, když ovládl přestřelku s nováčkem z Karviné 5:3 a triumfoval i v bitvě s druhým navrátilcem mezi elitu Hradcem Králové 2:1. Kouč Frťala tak může být se vstupem svých svěřenců do ligy spokojen, sedm vstřelených branek ve dvou duelech je výtečným počinem. Sestava Jablonce přetéká zkušenostmi (Beneš, Hübschman, Jiráček, Pernica), zároveň v ní ale najdeme i dravé mládí. Domácí jsou tradičně silní směrem dopředu (Wágner, Tecl, Doležal, Pospíšil, Masopust, Mesanovič), ovšem v defenzívě se jim často objevují okénka, která soupeři využívají ke skórování. A to by mělo hrát Slovácku do karet! Ani mančaft kouče Levého nebrání zrovna bezchybně, vždyť ve dvou duelech pětkrát inkasoval, zaútočit ale umí a rychlíci v jeho dresu by mohli dělat jablonecké defenzívě velké problémy. Alespoň tři branky na Střelnici padnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Jablonec - Slovácko 2,5 + 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip