Články

Jablonec – Příbram: favorit si fiasko nemůže dovolit!
article image

13.5.2016

Nejostřeji sledovaný mač závěrečného kola Synot ligy! Do Jablonce, kterému o nic nejde, přijede topící se Příbram. Ve světle posledních událostí se nechce věřit, že by domácí nehráli naplno. Slabého soka porazí.

Mají za sebou šedivou sezonu, skončí jen ve středu tabulky a »projekt Galácticos« se jim definitivně rozpadl. Ve středu navíc fotbalisté Jablonce hrají finále domácího poháru a největší opory dost možná nechají trenéři odpočívat. A k tomu přijede sestupem ohrožená Příbram, o jejichž funkcionářích se mezi veřejností traduje, jak jsou šikovní... Pro fanoušky dost dobrý důvod předpokládat bodový export hostů, který by jim zachránil ligovou příslušnost. Jenže v těchto třaskavých dnech se podobné zaručené soudy otřásají v základech. Po středečním skandálu právě v Příbrami s opilými rozhodčími svazový boss Pelta vyhlásil velké tažení za očistou fotbalu pod sloganem »sametová revoluce«. A pokud by zrovna teď jeho Jablonec se zachraňujícím se outsiderem selhal, jeho slova by vyzněla do prázdna. Při tomto vědomí plus mnohem vyšší kvalitě jabloneckého mužstva se zkrátka nechce věřit, že by Severočeši nebrali tři body...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jablonec - Příbram 1 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip