Články

Jablonec – Olomouc: na Střelnici si zastřílí
article image

5.11.2015

Předehrávku 13. kola české ligy uvidí fanoušci na severu Čech, olomoucká Sigma se totiž představí v Jablonci. Domácí zatím nenaplňují vysoké ambice a po pěti zápasech bez vítězství už nutně potřebují zabrat, s nováčkem si poradí!

Léto přineslo do jablonecké kabiny další posílení již tak nadprůměrně kvalitního kádru a společně s tím vyhlásilo vedení klubu útok na titul. Jenže od slov k činům je daleko a Jablonec zatím vůbec nevypadá jako tým, jenž by měl usilovat o mety nejvyšší. V bojích o pohárovou Evropu předvedl velkou sílu, ovšem v domácí soutěži jeho hra od prvních kol skřípala a na tom se dosud nic nezměnilo. Vždyť svěřenci kouče Šilhavého už pět kol nevyhráli a patří jim až devátá příčka tabulky. Severočeši mívají pomalé vstupy do zápasů a na to doplácejí, ve třech z posledních pěti duelů o poločase ztráceli... Další klopýtnutí by mohlo stát kouče Šilhavého místo, na utkání s Olomoucí svůj tým jistě dobře připraví. Hanáci po návratu do nejvyšší soutěže nezáří a už dokonce sáhli k výměně trenéra. Nový kouč Jílek zahájil senzační výhrou 2:0 v Edenu nad Slavií, poté s Hanáky ale neuspěl v Mladé Boleslavi (1:2). Stoper Hubník navíc pro vyloučení nedohrál a bude Sigmě chybět, to je pro defenzívu hostů velká ztráta! Na namotivovaný Jablonec Olomouc stačit nebude, favorit konečně předvede velkou ofenzivní sílu a zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Jablonec - Olomouc 0:1 1 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip