Články

Jablonec – Olomouc: handicapová výhra domácích
article image

15.3.201

Oba týmy jarní ligový start nevládly a touží po nápravě. Zejména Severočeši si dvěma porážkami ze tří zápasů notně poničili evropské ambice, ale na Sigmu tradičně umí zahrát. Debakl ze Znojma napraví handicapovou výhrou.

Hanáci pravidelně jezdí do Jablonce na „popravu“. Na Střelnici prohráli 7x v řadě a z posledních šestnácti vzájemných utkání dokázali Severočechy porazit pouze jednou, když je na svém stadionu v červenci 2010 sestřelili 4:1. V neděli odpoledne je čeká nabroušený soupeř, který prahne po odčinění ostudného moravského debaklu 0:4 v posledním kole se Znojmem, což se svazovému šéfovi a majiteli klubu Miroslavu Peltovi určitě vůbec nelíbilo… V dresu Jablonce se po zimním hodně kontroverzním přestupu z Olomouce může poprvé představit útočník Doležal, autor osmi gólových zásahů v této sezoně. Na svou první trefu v zelenobílých barvách však zatím čeká. Jediný jarní gól svěřenců Romana Skuhravého, jenž znamenal hubené vítězství 1:0 nad Baníkem Ostrava, zaznamenal stoper Vít Beneš, který však do utkání pro karetní trest nemůže zasáhnout. Olomouc hrála na jaře venku pouze jednou a odvezla si výprask 0:4 z Teplic. I tentokrát vyjde naprázdno a minimálně o dvě branky prohraje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Jablonec - Olomouc 0:1 1 2.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip