Články

Jablonec – Ml. Boleslav: přestřelka na Střelnici
article image

24.9.2015

Severočeši se postupně dostali do tempa a postupují tabulkou směrem vzhůru, také Mladá Boleslav se oklepala z mizerných výkonů v úvodu sezony a na Jablonec ztrácí jenom jeden bod. Na Střelnici uvidí fanoušci velkou bitvu!

Přes léto jablonečtí znovu posílili a vyhlásili útok na titul. Za splněním odvážného cíle nevykročili nejpřesvědčivěji, když vyhráli jediné ze čtyř úvodních ligových kol. O svých kvalitách ale přesvědčovali v Evropské lize a po smolném vypadnutí s nizozemským Ajaxem přenesli dobré výkony také do domácí soutěže. V posledních třech duelech tak Hübschman a spol. dvakrát vyhráli (2:1 v Ostravě a 3:0 v Brně) a plichtili s vedoucí Spartou (0:0), což je vyneslo na čtvrtou příčku tabulky. Severočeši disponují na českou ligu nadprůměrně kvalitním kádrem, solidně brání a jsou nesmírně nebezpeční v útoku (Pospíšil, Doležal, Tecl, Wágner, Crnkič). Proti Mladé Boleslavi by neměli vyjít střelecky naprázdno, hosté totiž jsou sice nejofenzivnějším týmem soutěže (18 vstřelených gólů), také ale po poslední Ostravě inkasovali druhý nejvyšší počet branek ze všech (16)! Parta kouče Jarolíma se tlačí do zakončení a borci jako Skalák, Magera či Zahustel umí rozvlnit síť. Duel na severu Čech tak slibuje parádní podívanou, která nebude chudá na góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Jablonec - Ml.Boleslav 2,5 + 1.61
Oba týmy dají gól - Jablonec - Ml.Boleslav ano 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip