Články

Jablonec – Ml. Boleslav: hosté poletí od začátku za výhrou
article image

22.9.2016

Mohou se posunout do čela ligové tabulky! Fotbalisté Mladé Boleslavi zajíždí na hřiště trápícího se Jablonce, který porazili třikrát v řadě. A hosté oslabeného protivníka zdolají.

Souboj mezi devátým Jabloncem a druhou Mladou Boleslaví otevře program 8. kola fotbalové ligy. Zatímco hosté získali z posledních čtyř duelů deset bodů, Jablonečtí po vítězstvích v úvodních dvou kolech už pět zápasů nevyhráli. Severočeši mají Mladé Boleslavi co vracet, v květnu s ní prohráli ve finále domácího poháru 0:2 a v lize zvítězili v jediném z posledních deseti vzájemných soubojů! „Mladá Boleslav má dobře rozjetou soutěž. I po výměně trenéra má jejich hra velkou kvalitu,“ chválil protivníka jablonecký trenér Frťala. Stejně jako před minulými zápasy ho trápí marodka. Chybí osm hráčů včetně dvou stoperů, takže bude složité poskládat hlavně obranu. Mladá Boleslav se rozehrála do výborné formy. Od domácí porážky s nováčkem Karvinou získala v následujících čtyřech kolech deset bodů za tři výhry a remízu na Spartě. „V Jablonci narazíme na zkušeného a houževnatého protivníka,“ varoval Kalvoda. Nicméně trumfy drží v rukou jeho hoši a od úvodních minut to budou potvrzovat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Jablonec - Ml.Boleslav 2/2 4.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip