Články

Jablonec – Ml. Boleslav: gólově se prosadí oba!
article image

12.5.2015

Předloni si to oba celky rozdaly ve finále domácího poháru a v penaltách nakonec triumfovali Severočeši. V letošním semifinálovém souboji mají znovu navrch, v Mladé Boleslavi vybojovali cenný triumf 2:1. Ovládnou také odvetu?

Jablonec

+ náskok, rychlé protiútoky, domácí prostředí, na Boleslav umí

- pod tlakem uspět, absence opor (Hubník, Valeš, Fantiš, Šabala)

Mladá Boleslav

+ velká bojovnost, kompletní kádr, solidní ofenzíva

- venku se tolik nedaří, manko z prvního duelu

 

Prokletý Jablonec! Borci Mladé Boleslavi mají na Severočechy pořádně spadeno – předloni s nimi prohráli pohárové finále, loni jim podlehli ve čtvrtfinále a letos na ně nejspíš nebudou stačit v semifinále. K tomu se jim ze čtvrtého místa dívají v tabulce nejvyšší soutěže na záda… Mančaft trenéra Karla Jarolíma v boji o postup do finále nezvládl úvodní duel na vlastním hřišti, jehož začátek úplně prospal – po šesti minutách si za obranu domácích zaběhl Mingazov a poslal Jablonec do vedení, které v osmnácté minutě po brejku ještě zvýšil Kopic. Středočeši sice během prvního poločasu dokázali snížit na 1:2, ovšem na vyrovnání nedosáhli a v Jablonci tak budou dohánět výrazné manko. K tomu, aby semifinále ještě zdramatizovali, musí brzy vstřelit branku, od prvních minut se tedy potlačí do útoku. To však bude hrát do karet kouči Šilhavému a jeho partě, která se nikam nepožene a bude číhat na brejky. Jablonec navíc doma umí, posledních pět soutěžních zápasů tam vyhrál a k tomu 4x udržel nulu, naopak Mladá Boleslav venku ve stejném počtu duelů pouze jednou zvítězila. Na severu Čech by se měla střelecky prosadit, postup si však domácí pohlídají. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Jablonec - Ml.Boleslav ano 1.83

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip