Články

Jablonec – Liberec: derby bude na góly chudé
article image

2.9.201

Senzačně postoupili do Evropské ligy, jenže teď čeká fotbalisty Liberce derby v Jablonci. Při jejich setkáních obvykle platí výhoda domácího prostředí, hlavně ale nepadá moc gólů. Diváci uvidí nejvýš jeden.

Pokud si domácí chtějí udržet kontakt se špičkou, musejí bezpodmínečně vyhrát, další bodová ztráta by už jejich plány výrazně redukovala. Jenže získat všechny tři body proti rivalovi nebude vůbec snadné. Otázkou totiž zůstává, jak se Jablonečtí vypořádali s ostudným debaklem 0:6 s Betisem v předkole Evropské ligy. Liberec je naopak po výhře nad Udine v euforii, navíc stále drží krok s elitní dvojičkou Plzeň – Sparta a může pomýšlet na nejvyšší příčky. Hráči Slovanu umějí hrát trpělivě a zkušeně si počkat na šanci, nakonec třikrát v řadě v lize vyhráli 1:0. Pětkrát za sebou ovládl severočeské derby domácí tým, ale vyjma loňské pohárové přestřelky to vždy byla gólově chudá utkání. A tentokrát to nebude jiné.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip