Články

Jablonec – Liberec: derby bude bavit!
article image

15.8.201

Čtvrté kolo české ligy uzavře bitva velkých rivalů ze severu Čech! Jejich poslední vzájemné střetnutí ve finále tuzemského poháru musely rozhodnout až pokutové kopy a očekává se další velká bitva!

Jablonec loni prožil podařenou sezonu, kterou zakončil na třetí příčce, naopak Slovan se dlouho trápil a dokonce musel bojovat o udržení v nejvyšší soutěži! Ve finále poháru se přesto radoval on, po brankách Doležala a Bakoše skončilo totiž smírně 1:1 a rozhodnout jej musely až pokutové kopy, které lépe zvládl právě Liberec. A vyrovnanou bitvu, v níž se gólově prosadí oba celky, by měli fanoušci na Střelnici vidět znovu! Jablonec totiž přes léto znovu posílil a hodlá útočit na titul. A ačkoliv vstup do ligy neměl příliš vydařený (bilance 1-1-1, skóre 5:5), blýskl se v 3. předkole Evropské ligy, kde vyřadil silnou dánskou Kodaň (0:1, 3:2). Mančaft kouče Šilhavého je nesmírně silný v ofenzívě, borci jako Greguš, Pospíšil, Doležal, Wágner či Tecl umí rozvlnit síť. Je však také zranitelný vzadu, čehož bude chtít Liberec využít! Slovan se poučil z loňského mizerného startu do sezony a v lize ještě neprohrál (bilance 1-2-0, skóre 7:5), k tomu v kvalifikaci o Evropskou ligu přehrál Šmonu (2:1, 3:0) a také disponuje velmi kvalitní ofenzívou (Šural, Delarge, Bakoš, Pavelka, Rabušic). Věřím, že góly padnou na obou stranách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Jablonec - Liberec ano 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip