Články

Jablonec – Dukla: Severočeši po bitvě zvítězí
article image

2.10.2014

Pražané měli útočit na evropské poháry, místo toho se ale pohybují ve spodní polovině tabulky české nejvyšší soutěže. Vodu v horních patrech naopak čeří notně posílený Jablonec, jenž Dukle v domácím prostředí body nepřihraje.

Severočeši podle předpokladů prohání ty nejlepší celky nejvyšší české soutěže, vítězství nad Duklou v páteční předehrávce 10. kola by je bodově posunulo na roveň vedoucí Plzni! Svěřenci kouče Šilhavého ale stále nepředvádí výkony, jaké od nich fanoušci očekávají, a jejich hra směrem dopředu občas skřípe. Většinou mívají pomalé rozjezdy do zápasů, které pak dohání po změnách stran – v posledních čtyřech duelech ani jednou v úvodní pětačtyřicetiminutovce neskórovali, přesto nakonec dokázali zvítězit v Příbrami (4:1) i Hradci Králové (2:0). Také ale selhali v bitvě s nováčkem z Českých Budějovic (0:0) i hvězdnou Spartou (0:2) a proti Dukle se budou chtít mdlého vstupu do utkání vyvarovat! Nebudou to však mít jednoduché, ačkoliv Pražani zatím nenaplňují ambice, směrem dozadu – až na výjimku se Slováckem (1:5) – nehrají vůbec špatně a Jablonci cestu ke třem bodům rozhodně neusnadní. Parta kouče Kozla v minulém kole rozstřílela poslední Duklu 4:1 a po třech prohrách v řadě si zlepšila náladu. V Jablonci bude vycházet ze zabezpečené obrany a spoléhat na brejky, Severočeši se budou muset hodně snažit, aby její obranný val prolomili. To se jim po velkém boji nakonec povede a vybojují důležité tři body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Jablonec - Dukla 0/1 3.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip