Články

Jablonec – Brno: Galácticos ze severu zvítězí
article image

26.7.201

Severočeský mančaft přes léto výrazně posiloval a kádr vylepšil několika zvučnými jmény, měl by čeřit vody na špici tabulky! Naopak Zbrojovka spíše oslabila a zřejmě se bude pohybovat ve spodních patrech české ligy, v Jablonci padne.

Celek předsedy fotbalového svazu Miroslava Pelty se na jaře trápil a skončil až jedenáctý, proto přes letní pauzu prošel velkým třeskem! Z konkurenčního Liberce přišel úspěšný trenér Jaroslav Šilhavý, jenž bude mít k dispozici kádr plný hvězd. Sedmi novým posilám v čele s reprezentantem Tomášem Hübschmanem byl vytyčen jasný cíl – vrátit Jablonec do evropských pohárů, tedy v lize skončit do třetího místa, a také zabodovat v tom domácím. O střílení branek by se měl starat zkušený snajpr Tomáš Jun, jenž v posledních čtyřech sezonách válel za rakouskou Austrii Vídeň, kreativitu v záložní řadě má pozvednout Martin Pospíšil a defenzívu vyztužit Hübschman, Romera, Mišůn, či Pernica, který přišel právě z Brna. Zbrojovka přes léto přišla o několik opor a plnohodnotných náhrad se zatím nedočkala, také letos tak nejspíše bude bojovat o záchranu. Jablonec v generálce porazil ruský Rostov 2:0 a ukázal, že i přes početnou obměnu kádru už je solidně sehraný. S oslabeným Brnem si poradí, zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Jablonec - Brno 0:1 1 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip