Články

Jablonec – Bohemians: trefí se oba týmy
article image

24.5.201

„Klokani“ nemají na co čekat. Aby udrželi reálnou naději na záchranu, musí vyhrát. A to bez gólů nepůjde. I ambiciózní, ale klopýtající Jablonec potřebuje zabrat, zejména po ostudné porážce v Příbrami. Gólově se prosadí oba celky.

Nováčku Bohemians 1905 reálně hrozí brzký návrat do druhé ligy. Klokani jsou momentálně na sestupové patnácté příčce bod za čtrnáctým Znojmem a tři za vršovickým sousedem Slavií. Ale aby „klokani“ vyhráli, potřebují zrušit dvě nepříjemné série – venku nezvítězili devětkrát v řadě a s Jabloncem prohráli posledních sedm ligových zápasů a neporazili ho od března 2000… V kádru severočeského týmu se na léto chystá mohutná obměna, protože z aktuální deváté pozice mu do „plánovaných“ pohárů schází deset bodů a další zpackaná sezona nepřichází v ambiciózním klubu v úvahu. V minulém kole před čtrnácti dny navíc jablonečtí plejeři ostudně prohráli 0:3 na trávníku zachraňující se Příbrami, takže si určitě od šéfa svazu a majitele klubu v jedné osobě Miroslava Pelty vyslechli pořádně ostrou kritiku. Potřebují si udobřit jeho i diváky, a tak budou gólově hladoví. Pražané vědí, že pokud v Jablonci prohrají a Znojmo zároveň zvítězí v Olomouci, sestup se stane jistotou. Gól proto vstřelí i oni.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Jablonec - Bohemians 1905 ano 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip